O nas

Fizjo-Clinica to miejsce, w którym zajmujemy się rehabilitacją pacjentów po różnego rodzaju urazach: skręcenia, zwichnięcia, stany pooperacyjne, stany po złamaniach.  Nasz zespół posiada wiedzę, umiejętności oraz bogate doświadczenie. Podchodzimy indywidualnie do każdego pacjenta i stosujemy odpowiednio dobraną terapię. Promujemy holistyczne podejście do pacjenta, dlatego w naszej klinice zespół składa się z : fizjoterapeuty, osteopaty, psychologa i dietetyka.

W naszej codziennej praktyce wykorzystujemy najnowsze techniki terapeutyczne, aby były jak najskuteczniejsze i jak najbezpieczniejsze dla naszych wszystkich pacjentów, począwszy od kobiet w ciąży, niemowlaków, dzieci i nastolatków kończąc na osobach dorosłych i starszych.

Oferujemy skuteczną pomoc w leczeniu dolegliwości pochodzenia kręgosłupowego, przewlekłego i ostrego bólu. Leczymy między innymi rwę kulszową, rwę ramienną, bóle szyi i karku, mrowienie i drętwienia rąk oraz nóg, także migreny. W naszej pracy opieramy się na rzetelnym wywiadzie i precyzyjnym ustaleniu przyczyny dolegliwości.

Terapię osteopatyczną kierujemy do osób w każdym wieku. Prowadzimy profesjonalną terapię dzieci i niemowląt. Skutecznie pomagamy również kobietom w ciąży które cierpią z powodu dolegliwości bólów kręgosłupa i stawów. Przygotowujemy również kobiety do porodu oraz do skutecznego powrotu do aktywności fizycznej po porodzie.

Oferujemy naszym pacjentom najwyższą jakość usług oraz indywidualną terapię w jednoosobowych gabinetach prowadzonych przez wykwalifikowanych specjalistów.

Laureat_Orly2018

 

W roku 2018 udało nam się zdobyć II miejsce w kategori najlepsza placówka medyczna w Legionowie.

Filip Boukołowski - ZnanyLekarz.pl